Marka tescil belgesi aldı Kadıköy Belediyesi Beton Zemin Laboratuvarı, Türk Patent Enstitüsü tarafından marka tescil belgesi aldı.
Marka tescil belgesi aldı
İletişim 0536 580 37 57 / Mobil Görünüm
Sosyal İletişim Kanallarımız Fahrettin Kerim Gökay Cd. Merdivenköy, 34732 Kadıköy/İstanbul +90 212 212 35 17 Kadıkoy Patent Logo

Marka tescil belgesi aldı

Marka tescil belgesi aldı Kadıköy Belediyesi Beton Zemin Laboratuvarı, Türk Patent Enstitüsü tarafından marka tescil belgesi aldı.
,  Ana Kategori : Blog,  Kategori :  Kadıköy Haberleri  Tarih :  11.1.2019       Google Plus      
Fahrettin Kerim Gökay Cd. Merdivenköy, 34732 Kadıköy/İstanbul +90 212 212 35 17 Kadıkoy Patent

Kadıkoy Patent Logo

Marka tescil belgesi aldı.


Kadıköy Belediyesi Beton Zemin Laboratuvarı, Türk Patent Enstitüsü tarafından marka tescil belgesi aldı. Beton zemin laboratuvarı böylelikle markalaşmış oldu. 1999 yılında yaşanan Marmara depremi sonrasında kurulan Kadıköy Belediyesi Beton Zemin Laboratuvarı, bu güne kadar vatandaşa ait bin 700, kamuya ait 30 bina, ayrıca Türkiye genelinde 550 okul binasından 6 bin 119 adet beton karot numunesine basınç dayanım testi yaptı. Toplam 14 bin 930 adet beton karot numunesi üzerinde basınç dayanım testi yapılan laboratuvarda ayrıca 3 bin 221 şantiyeye gidilerek, 26 bin 325 adet taze beton numunesi alındı.


Kadıköy Belediyesi Beton Zemin Laboratuvarı Sorumlu Mühendisi Menekşe Perdi, Kadıköy Belediyesi Beton Zemin Laboratuvarı'nın resmi statüde hizmet veren tek laboratuvar olmasına dikkat çekerek, "Türkiye'de başka belediyelere bağlı ikinci bir beton zemin laboratuvarı yok. Biz hep marka olduğumuzu hissediyorduk fakat tescil ettirmemiz gerekiyordu. Türk Patent Enstitüsü tarafından belgemizi aldık. Kadıköy Belediyesi Beton ve Zemin Test Laboratuvarı artık marka bir laboratuardır. Yani Kadıköy Belediyesi Beton ve Zemin Laboratuvarı adı altında başka kimse hizmet veremez" dedi. 


/kaynak:İHA

Marka tescil belgesi aldı

DİĞER İÇERİKLERİMİZ
Patent Haklarının Korunması Hakkında Kanun Tasarısı’nın yakında Meclis gündemine gelmesi bekleniyor.
0 Yorum

    Yorum Yapın
    MUTLU MÜŞTERİLER
    Markalarımızın tescili ve tüm patent işlerimizde çözüm ortağımız Etkin Patent ile çalışıyoruz. Bizden çok markalarımıza sahip çıktığını ve titizlikle takip ederek bizleri yönlendirdiklerini söyleyebilirim. Etkin Patent ile tanıştıktan sonra diğer rakip şirketlerinden ne kadar farklı olduklarını anladık. Bizim için en önemli farkları, amaçlarımızı gerçekleştirirken sadece bizim işimizi ifa eden değil aynı zamanda büyük resmi göstererek bize yolumuzda ışık tutan bir ortağa dönüşmeleridir. Bu kalite ile herkesin tanışmasını isterim


    E-Bülten